خبر تو خبر ـ نگاهی طنز گونه به خبرهای نظام ـ سر گاو ولایت در خمره اتمی

نگاهی طنز گونه به خبرهای نظام ـ سر گاو ولایت در خمره اتمی ـ خبر تو خبر
معاون رئیسی جلاد و رئیس سازمان انرژی اتمی رژیم به افشاگریهای مقاومت ایران علیه فعالیت‌های مخفی و برنامه اتمی رژیم اعتراف کرد و گفت: ریشه مصیبتی که برای هسته‌یی [نظام] ایجاد شده در دشمنی مجاهدین است. مجاهدین از بیست سال پیش اتهام زدن به جمهوری اسلامی را آغاز کردند.

به گزارش خبرگزاری حکومتی ایسنا ۱۰تیرماه محمد اسلامی شامگاه پنجشنبه در سخنانی گفت: مجاهدین در این مدت هر روز گزارشاتی علیه فعالیت‌های هسته ایران به آژانس دادند که آنها دارند در فلان مرکز بمب اتم می‌سازند، رویه آژانس انرژی اتمی نیز این‌گونه است که برای اثبات اخبار این چنینی دنبال ادله می‌گردد، مسائل را بررسی می‌کند تا به مستندات کافی برسد.
رئیس سازمان انرژی اتمی رژیم ادامه داد: زمانی ادعا می‌شد ایران در جایی در لویزان بمب اتم می‌سازد، غوغایی در رسانه‌ها ایجاد شد، بعد سالها گفتند شیان، مدتی بعد بلوا کردند که جایی در لوکیشنی در جنوب غرب تهران بمب اتمی می‌سازند.

ایسنا افزود: اسلامی به اسم جهانی شده پارچین به‌عنوان محلی برای فعالیت‌های به‌گفته دشمنان خارج از چارچوبهای آژانس اشاره و تصریح کرد: سالیان سال دشمن با نام پارچین به مسأله هسته‌یی ایران دامن زد، و مذاکرات هسته‌یی نیز در تمام این سالها در جریان بود، زمانی روحانی، به‌عنوان دبیر شورای عالی امنیت ملی، سالها علی لاریجانی مذاکره‌کننده هسته‌یی ایران بود، بعد از او سعید جلیلی تا زمانی که پرونده از شورای امنیت به وزارت‌خارجه تحویل داده شد و ظریف، روند مذاکرات را در دولت گذشته پیش بردند.

مطالب مرتبط
خبر تو خبر ـ نگاهی طنز گونه به خبرهای نظام ـ گیرکردن عظما در بن بست
رویترز: آمریکا می‌گوید درخواستهای مکرر جدید ایران در مذاکرات اتمی نشان‌دهنده عدم جدیت است
لطفا به اشتراک بگذارید: