موشکاف ۲۳مرداد۱۴۰۱ ـ ببینید خبیثی چه جوری آب و روغن قاطی کرده و این دستش به اون دستش می‌گه غلط کردی

ببینید خبیثی چه جوری آب و روغن قاطی کرده و این دستش به اون دستش می‌گه غلط کردی ـ موشکاف ۲۳مرداد۱۴۰۱
موشکاف: سلام به رفقای با مرام! یادتونه خبیثی چند روز پیش قمپز در می‌کرد که همه وعده هاش رو محقق کرده حالا ببینید چه جوری آب و روغن قاطی کرده و این دستش به اون دستش می‌گه غلط کردی!

آخوند رئیسی در شورای اداری کرمان ـ ۲۱مرداد

من تأکید دارم که نگذاریم در یک جایی یک جمعی بیایند صدای مردم در یک جایی در بیاد بگیم که برای چی بوده چکار دارید نه آقا نگذاریم به این مرحله برسد.
موشکاف: ددی دی دی... تو که تا دیروز می‌گفتی همه چی حله. اگه حله که مردم باید راضی باشن پس چرا از بالا رفتن صدای مردم این جوری به حول ولا افتادی؟ معلومه شعارهای مردم حسابی کرک و پرت رو ریخته:

شوشتر ـ رئیسی دروغگو حاصل وعده هات کو

موشکاف: بله رفقا! این خبیثی این دفعه تا دلتون بخواد مقر اومده. ببینید درباره سیل چی میگه:

آخوند رئیسی در شورای اداری کرمان- ۲۱مرداد

خوب این منطقه‌یی هست که هر بار که باران می‌آید مردم می‌گویند خدایا به تو پناه می بریم این دفعه رحم کن باران رحمت و برکت است یا تهدید هست هر وقت باران می‌آید که باید بگویم خدایا شکرت که باران آمد چی شده که مردم به جای این‌که بگویند خدایا شکر که باران آمد بگویند خدا رحم کند باران خیر است چرا بگویند خدا رحم کند چون معلوم می‌شود زیرساختها آماده نیست!

موشکاف: راستی رفقا علت این ضد و نقیض‌گویی‌ها چیه؟ بععععله!... علتش اینه که وضع خیلی خرابه. اونقدر خرابه که چاخانای خبیثی صدای سگ و سیله‌های باند عظما رم درآورده:

سایت انتخاب ـ آخوند دری نجف آبادی نماینده خامنه‌ای در اراک ـ ۲۰مرداد

وضعیت بهره‌وری کشور فاجعه است، متأسفانه در طول این ۳۰ الی ۴۰سال هیچگونه تحولی ایجاد نشده است. نفت به‌عنوان سرمایه ملی و اسلامی باید کشور را متحول می‌کرد در صورتی که هشتمان گرو نهمان است، به جهت این‌که مدیریت صنایع به دست افراد ناشایست سپرده شده به این روز سیاه نشسته‌ایم

موشکاف: هاهاها... این طرف مثلا امام جمعه عظماس. مثلا باید رئیس‌جمهور عظما رو حلواحلوا کنه اما هوا اونقدر پسه که مجبوره از این حرفا بزنه. تازه فقط این نیست که... آتیش افتاده تو بیت ولایت، سگ و گرگای عظما پاچهٴ خبیثی و معاونشو گرفتن

جواد کریمی قدوسی عضو مجلس ارتجاع ـ سایت دیده‌بان ایران ـ ۲۱مرداد

تأکید دارم بنا بر مشاهدات عمومی جناب مخبر از توانایی لازم برای این جایگاه برخوردار نیست؛ ایشان برای حفظ فردایش هزینه &#۳۹; می‌کند و از قدرت مدیریت راهبردی تهی دست است و توانایی اقناع جامعه را ندارد. ماندن ایشان برای یک&#۳۹; ساعت هم ضرر است.

موشکاف: هاهاها این هم معلومه شعار بازنشسته‌های اراکو درباره مخبر شنیده:

اراک بازنشستگان ـ ۱۴۰۱۰۵۱۹

موشکاف: خلاصه که دوستان عظما و رئیس‌جمهورش بد جوری خوردن به خنس. اینا اگه از علائم دوران رپتو پتو نیست پس چیه؟ هاهاها. مرحمت زیاد.

مطالب مرتبط
موشکاف ۲۲مرداد۱۴۰۱ ـ دروغ‌درمانی رئیسی در مورد عملکرد یکساله‌اش
ناکارآمدی رئیسی؛ شکست استراتژیک خامنه‌ای
لطفا به اشتراک بگذارید: