موشکاف ۲۴مرداد۱۴۰۱ ـ هر روز که میگذره صدای فیس فیس بادکنک این خبیثی بیشتر درمی‌آد

هر روز که میگذره صدای فیس فیس بادکنک این خبیثی بیشتر درمی‌آد ـ موشکاف ۲۴مرداد۱۴۰۱
موشکاف: سلام به همه رفقای با مرام! یادتونه خبیثی می‌گفت ما وارد حاشیه‌ها نمیشیم و مجلس و دولت با هم خیلی رفیقن؟ هر روز که می‌گذره صدای فیس فیس بادکنک این خالی بندی بیشتر درمی‌آد، عنایت بفرمایین!

محمودوند عضو مجلس ارتجاع ـ۲۳مرداد
بزرگان شرایط سیاسی کشور امروز شرایط بحرانی است، متأسفانه دارند دامن می‌زنند به این بحرانها و مشکلات عدیده‌ای که برای ملت ایران ایجاد می‌کنند.

متأسفانه شرایط استان لرستان شرایط وخیمی است کسانی که سابقه اسنادی ضدانقلاب دارند کسانی که در گذشته اتفاقاً در حوزه اصلاحات بودند، در دولت هاشمی بودند در دولت خاتمی بودند در دولت احمدی‌نژاد بودند، امروز هم در دولت آقای رئیسی همه کاره هستند.

موشکاف: ای بابا مگه نگفتید نظام یه دست شده؟ حالا حالا نظام یه‌دست مثل عظمای یه دست آبکش از آب دراومده که هاهاها. بله رفقا وضع عظما اینقذه پتال شده و مردم اونچنون بلایی سرش آوردن که دیگه ژست و فیگور وحدت و اقتدار و این حرفا رو هم کنار گذاشتن و اعضای استبل ولایت برای در بردن خودشون مجبورن اینطوری به خبیثی لگد بزنن.

صدیف بدری ـ عضو مجلس ارتجاع ـ ۲۳مرداد
آقای قالیباف دیگر مردم به نمایندگان یواش یواش دارند اعتماد نمی‌کنند می‌گویند ما احساس می‌کنیم که مجلس هم کوتاه میاد در مقابل دولت افزایش حقوق کارمندان دولت ۱۰٪ با افزایش ۱۰۰٪ برخی کالاها واقعاً همخوانی ندارد کارمندان گله‌مند هستند سخنگوی محترم دولت هم هر وقت کم می‌آورد توپ را می‌اندازد به میدان مجلس می‌گوید مصوبه مجلس بوده.

موشکاف: اینجاس که برای بسیجیها سؤال میشه که مگه عظما نگفته بود مجلسیا نباید نطقای آتشین بکنن و به دولت خبیثی بتوپن؟ حالا که کار از توپیدن هم گذشته و همدیگه رو دارن به توپ می‌بندن. هاهاها

جلالی عضو مجلس ارتجاع -۲۳مرداد
مجلس باید قدردان و شکر گذار چنین دولتی باشد نباید با نطق های آتشین و احساسی، یاس و ناامیدی به جامعه تزریق کنید، سیاه‌نمایی در نطق های مجلس ظلم به نظام و ملت است. نباید پشت دولت را خالی گذاشت و با حرکات نمایشی و پوپولیستی دل مردم را خالی کرد. هنوز عمر دولت یکساله نشده است که به جای تعامل، تقابل و چنگ‌اندازی به دولت شروع شده است.

موشکاف: هاهاها... وقتی پشت تریبون و جلو صحنه اینطوری به هم چنگ‌اندازی می‌کنن دیگه پشت‌پرده چه خبره... به‌قول معروف تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل. بله رفقا... وقتی آخوندای دغلباز دیگه نقش و نمایش هم نمی‌تونن بازی کنن معنیش اینه که رپتو پتو خیلی نزدیکه. هاهاها. مرحمت زیاد.


مطالب مرتبط
موشکاف ۲۳مرداد۱۴۰۱ ـ ببینید خبیثی چه جوری آب و روغن قاطی کرده و این دستش به اون دستش می‌گه غلط کردی
پاسخ مردم به بیلان حکومت رئیسی جلاد؟
لطفا به اشتراک بگذارید: