موشکاف ۲۵مرداد۱۴۰۱ ـ این روزا عظما و خبیثی هی زور میزنن که نظامو سرپا و یه دست و رو به‌راه جلوه بدن

این روزا عظما و خبیثی هی زور میزنن که نظامو سرپا و یه دست و رو به‌راه جلوه بدن ـ موشکاف ۲۵مرداد۱۴۰۱
موشکاف: سلام به رفقای با مرام! این روزا عظما و خبیثی هی زور میزنن که نظامو سرپا و یه دست و رو به‌راه جلوه بدن. بعدشم نمایشهای پشت سر هم وحدت و وِفاق و همدلی، اما فایده نداره که نداره

‌تلویزیون رژیم ـ نشست رئیسی با مجلس ـ ۲۴مرداد

سومین نشست مشترک دولت و مجلس با هدف تعامل دو قوه در حوزه اقتصادی برگزار شد. در این نشست که رئیس‌جمهور و اعضاء کابینه میزبان مجلس بودن. درباره بهبود معیشت مردم صحبت شد. رئیس‌جمهور وفاق دولت مجلس را فرصتی برای غلبه بر مشکلات دیرپای مردم دانست و با تأکید بر همدلی میان دو قوه مجریه و مقننه گفت مسئولیت همه قوا جبران عقب‌ماندگیها و حرکت پرشتاب به سمت پیشرفت است.

موشکاف: وقتی هی میگن مجلس و دولت با هم رفیقن حاشیه‌ای هم در کار نیست. معنیش اینه که مجلس و دولت مثل سگ و گربه افتادن به جون هم بابا این حاشیه نیست، موزیک متنه هاهاها:

امینی عضو مجلس ارتجاع ـ ۲۳مرداد

مردم بیش از حد ناراضی هستند آقای رئیس‌جمهور دیگر مردم توان تحمل این همه گرانی‌ها را ندارند بفکر مردم باشید که بیشترین و مهمترین سرمایه نظام و انقلاب ما مردم عزیز و شریفمان هستند مردم بیش از حد گلایه‌مند هستند که رئیس‌جمهور نمی‌تواند جامعه را اداره کند.

موشکاف: وای وای وای... دیگه چی میخوای بگه؟ یعنی با یه جمله دهن شیش کلاسه دروغگو رو آسفالت کرد. هاهاها. بقیه اعضای استبل ولایت هم چپ و راست در حال لنگ و لگد زدن به خبیثی ان:

احمد محرم‌زاده یخ فروزان عضو مجلس ارتجاع ـ ۲۳مرداد

یک هفته در حوزه انتخابیه بودیم مردم خیلی ناراحت و نگران هستند سردرگم هستند ضرورت دارد افزایش حقوق کارکنان دولت کارکنان قوه قضاییه ضرورت دارد حقوق اینها افزایش بدهند همسان سازی حقوق بازنشستگان نیز هر جا می‌رویم اینها تقلا می‌کنند اینها پرسش می‌کنند اینها سؤال می‌کنند اینها حق دارند این سؤال را بکنند.

موشکاف: حالا از یکی دیگه شون بشنوید که میگه بابا ما مجلسیا از هیچی خبر نداریم؟ واسه همینه که می‌گیم مجلس نگو استبل ولایت بگو. هاهاها

‌شهباز حسن‌پور بیگلری ـ۲۳مرداد
هم در بحث برجام خوب مطلبی شنیده میشه ما نمایندگان در جریان نیستیم و هم در بحث وضعیت روز کشور هست ما مصوبه مجلس قیمتهایی که به دست مردم مخصوصاً دهکهای پایین می‌رسد باید بر اساس قیمت شهریور سال۱۴۰۰ باشد امروز قیمتها به اندازه‌ای لجام‌گسیخته شده که شرم مان می‌اید مطرح کنیم به هر کجا سخنگوی دولت کم می‌آورد هر کجا سخنگوی دولت کم می‌آورد میگه که مصوبه مجلس را داریم اجرا می‌کنیم.

موشکاف: حالا هی خبیثی معرکه بگیره و بگه مجلس و دولت با هم وفاق دارن اما اونچه که جلوی چشم مردمه همین نظام آش و لاش و درب و داغونه. اینجاس که باید گفت عظماااااا... . به رپتو پتو سلام کن. هاهاها. مرحمت زیاد دوستان.


مطالب مرتبط
موشکاف ۲۴مرداد۱۴۰۱ ـ هر روز که میگذره صدای فیس فیس بادکنک این خبیثی بیشتر درمی‌آد
ناکارآمدی رئیسی؛ شکست استراتژیک خامنه‌ای
لطفا به اشتراک بگذارید: