به جرم آخوند ساخته بدحجابی: قتل مهسا امینی ۲۲ساله بدست نیروی انتظامی

قتل مهسا امینی ۲۲ساله بدست نیروی انتظامی ـ به جرم آخوند ساخته بدحجابی ـ ۲۸شهریور۱۴۰۱
مهسا (ژینا) امینی، دختر ۲۲ساله اهل سقز که به‌همراه خانواده‌اش به تهران سفر کرده بود، روز سه‌شنبه ۲۲شهریور در ورودی بزرگراه حقانی توسط نیروهای گشت ارشاد، دستگیر شده و به ارگان سرکوبگر موسوم به «امنیت اخلاقی» منتقل می‌شود.

وی که نسبت به این بازداشت اعتراض می‌کند به‌شدت مورد ضرب و شتم مزدوران انتظامی قرار گرفته و به‌دلیل شدت جراحات، به بیمارستان کسری در تهران منتقل می‌گردد. پزشکان معالج او پس از معاینه مهسا اعلام کردند که وی به‌طور همزمان دچار سکته قلبی و مرگ مغزی شده است. گفته می‌شود مرگ مغزی مهسا به‌دلیل شکستگی جمجمه او به‌دنبال ضربات شدید مزدوران به سر وی بوده است.

در وحشت از واکنش عمومی نسبت به این جنایت وحشیانه، رئیسی جلاد دستور پیگیری و بررسی این حادثه را به احمد وحیدی وزیر کشورش داد.خانم مریم رجوی، رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران، ضمن ابراز عمیق‌ترین همدردی‌ها با خانواده مهسا امینی، تصریح کرد زن‌ستیزی رژیم آخوندی هر روز قربانیان بیشتری در میان زنان و دختران ایرانی می‌گیرد. ضرب و شتم وحشیانه مهسا توسط مزدوران رژیم، خشم و انزجار هر انسانی را برمی‌انگیزد. ستم آخوندها و پاسداران جهل و جنایت با ایستادگی و مقاومت زن ایرانی درهم خواهد شکست. با تمام قوا باید با این رژیم مقابله کرد.

کمیسیون زنان شورای ملی مقاومت از شورای حقوق‌بشر و همه سازمانها و فعالان حقوق زنان می‌خواهد که این جنایت وحشیانه را محکوم کنند و در مقابل این رژیم زن‌ستیز تن به مماشات و سازش ندهند.


مطالب مرتبط
تحلیلگران گفتند: سه احتمال برای جایگزینی خامنه‌ای پس از مرگش
مرگ مغزی دختر ۲۲ساله بر اثر ضرب و جرح مأموران گشت ارشاد
لطفا به اشتراک بگذارید: