موشکاف ۱۳مهر۱۴۰۱ ـ تظاهرات دانش‌آموزان عظما رو لوله کرده

تظاهرات دانش‌آموزان عظما رو لوله کرده ـ موشکاف ۱۳مهر۱۴۰۱
موشکاف: سلام به رفقای با مرام و دوستان با صفا! سلام به همه اونهایی که عظما رو حسابی لوله کردن و بعد از روضه خونیاش اومدن تو خیابون و حقشو کف دستش گذاشتن. بعد از روضه‌های عظما، سران سه قوه‌اش دور هم جمع شدن تا پامنبری عظما رو بکنن و بگن دیگه همه چی تمومه!:

آخوند رئیسی ـ مراسم افتتاحیه مجلس تشخیص مصلحت ـ ۱۳مهر

امروز رهبری حکیم و فرزانه‌ای در رأس نظام است که حقیقتاً سخن او و کلام او امام الکلام است و فصل‌الخطاب است و واقعاً هدایتهای پیامبر گونه ایشان و حکیمانه ایشان در روز گذشته و همه ناآرامی‌ها را همه مشکلات را در کشور آن چیزهایی که مردم را رنج می‌داد، مسئولان را رنج می‌داد خاتمه داد.

موشکاف: دددی دی دی... آخه شیش کلاسة بیسواد، هر کی می‌خوره نون و پنیر تو یکی سرتو بذار و بمیر! به همین خیال باش. اونچه که داره خاتمه پیدا می‌کنه، بیچاره عمر نظامتونه. حالا از خبیثی هراسون تر اژه‌ای گوش‌خوار و آدمخوار بود که خط و نشون‌هایی که عظما کشید رو اینطوری تکرار کرد:

آخوند اژه ای ـ ۱۱مهر

‌نهادهای مسئول هم نیروهای نظامی انتظامی سایر دستگاههای مسئول و قوه قضاییه هم حتماً باین جریانها به‌صورت مناسب برخورد خواهند کرد و یک بار دیگر هم این دشمن هستش که رسوا خواهد شد

موشکاف: اینا رو که بیست روزه دارید می‌گید اما مردم هر روز مشت محکمتری میزنن تو دهنتون. عظما که مثلا ولی‌فقیه تونه اومد خط و نشون کشید اما قیام بیشتر گر گرفت این وسط تو چی می‌گی گوش‌خوار؟! آخریشون هم خالیباف بود که اینجوری به بسیجیا روحیه داد:

پاسدار قالیباف ـ سایت انتخاب‌ ـ ۱۲مهر

فرمایشات روز گذشته مقام معظم رهبری در مراسم پایان دوره دانشجویان افسری، بیانات روشنگرانه در شرایط حساس بود. وظایف ما مخصوصاً خواص جامعه مشخص شد و ایشان مسیر درست را به همه علاقه‌مندان ایران اسلامی و انقلاب اسلامی مشخص کردند و تکلیف همه ما مشخص است.

موشکاف‌: مردم تکلیف‌شون رو با شما کف خیابون مشخص می‌کنن. این هم شعارای دانش‌آموزا که بعد از اباطیل عظما دانش‌آموزا هم اومدن وسط صحنه:

موشکاف: دم این دانش آموزا گرم. درود به همه شون که همچین تو دهن عظما زدن، که صدای شغال درآره. دستمریزاد به همه جوونای با مرام و شورشی. مرحمت زیاد دوستان.


مطالب مرتبط
موشکاف ۱۲مهر۱۴۰۱ ـ دانشجوهای دانشگاه صنعتی اساسی گل کاشتن
بیست و یکمین روز قیام سراسری با حضور دانش‌آموزان + توئیت خانم مریم رجوی
لطفا به اشتراک بگذارید: