آه و ناله پاسدار سلامی از فریب خوردگانی که بسیجیها را کتک می‌زنند!

تقدیر از جهان پهلوان تختی جلو شاه یا آه و ناله از کتک زدن بسیجیها؟ ـ ۲۰مهر۱۴۰۱
فرزندی دیگر از خلق؛ قربانی شیخ جلاد گشت و به آسمان پر از ستارگان ایران‌زمین پیوست.

ستارگانی از نسل شورشگر و عاصی در تاریخ معاصر ایران‌زمین که خونشان پای درخت آزادی میهن ریخته شد.

از جهان پهلوان غلامرضا تختی تا پهلوان نوید افکاری و از صبا هفت‌برادران تا ندا آقا سلطان و از کرامت دانشیان تا بکتاش آبتین. و از دختران و پسران قیام‌آفرین و شهید آبان ۹۸ تا... مهساهای دلیر ایران زمین...

شهادت دختر جوان کرد جرقه‌یی شد بر انبار باروت خشم اجتماع و آتشی در دست نسل شورشگر در تهران و کرج و گوهردشت و کامیاران و دیواندره و سنندج و مریوان و بوکان و ایلام و تکاب و بانه و بیجار و قروه و مشهد و رشت و سایر شهرهای ایران.

هم‌زمان با عصیان جوانان در ایران شورشگران مقاومت ملی در سطح جهانی نخواهند گذاشت که ارتجاع مستبد با کمک استعمار دوباره به حیات نحس خود ادامه دهد. استعماری که برای گذران یک فصل زمستان (جبران انرژی) و منافع اقتصادی حاضر شده چشمش را به سرمای یخبندان قرن اخیر در کشور ما ببندد و سوخت رسان دشمنان حاکمیت ملی و مقاومت مردم ایران وصلح و ثبات منطقه باشند.

و اینک هم‌راه با زنان و مردان و جوانان عاصی در شهرهای مختلف، کانون‌های شجاع و قهرمان شورشی با اعلام آماده‌باش رهبر مقاومت برای کوبیدن کاخ استبداد شیخ مهیا شده‌اند.

از آن ماست پیروزی

از آن ماست فردا

اعلام عزای عمومی از طرف رئیس‌جمهور مقاومت؛ فراخوان جنگ بود و عمق فاجعه‌ٔ دردناک شهادت دخت دلیر ایران‌زمین را نشان داد.

خامنه‌ای تلاش کرد با گسیل نیروهای سرکوبگر به خیابان و دانشگاهها شعله را خاموش کند اما دانشجویان دانشگاه امیرکبیر و دانشگاه تهران و سایر شهرها برخاستند و نشان دادند که از کردستان تا تهران جوانان آماده‌اند تا بند از بند رژیم رو به زوال بگسلند.

مطالب مرتبط
نشست سران قوا در مورد حوادث اخیر کشور برگزار شد
شورشگران ایران بپا خاسته‌اند
لطفا به اشتراک بگذارید: