موشکاف ۸ دی – تشدید بحران در رأس نظام

موشکاف ۸ دی – تشدید بحران در رأس نظام


درود و سلام به بر و بچه های مشهد و نیشابور و کاشمر و یزد و خلاصة همة شهرایی که دیروز گل کاشتن و حال ولی فقیهو طوری جا آوردن که جنم جم خوردن نداشت. هاهاهاها یادتون باشه که منم با شما. هاهاهاها. یعنی ما همه باهم هستیم. مردم بی شکستیم! هاهاهاها دیروز با برو بچ مشهد و شهرای دیگه نرده ها رو کندیم و یه روزی ریش و ریشه عظما رو میکنیم! بله ما اینیم!!  و اما موشکافی امروز که مربوط میشه به افاضات سید علی گدا. هاهاهاها.  عظما که مدتی بود لالمونی گرفته بود دوتا تخم کفتر انداخت بالا و زبونش وا شد. هاهاهاها اومده بود یه جوابی به بحرانهاش بده و گاو و گوساله هاشو توجیه کنه و بیاره تو خط خودش. هاهاهاها.
تلویزیون رژیم – 6 دی


در حالی که جنگ دشمن با ملت ایران در عرصه های مختلف یک واقعیت است. و اگر ما از این واقعیت غافل باشیم طرف مقابل هوشیار و مراقب است و طراحی خود را به پیش می برد. 


رهبر انقلاب اسلامی مهم ترین طراحی جبهه مقابل در مقطع فعلی را ناامید کردن مردم به آینده و گرفتن اعتماد به نفس آنان از طریق بزرگ کردن مشکلات و ضعف ها وکاستی ها دانستند و افزودند امروز در فضای مجازی هزاران توپخانه در حال شلیک به سمت ملت ایران است.


موشکاف:‌ هاهاهاها. ملاحظه بفرمایین که وا رفتن نیروهای نظام عظما رو به چه فلاکتی انداخته. هاهاهاها.  خلاصة حرفش اینه که آقا اینقده ریزش نکنین! اینقده از نظام ولایت نبرین! هاهاهاها.


اینها دشمن را علیه ملت و علیه نظام اسلامی شاد می کنند به قیمت نا امید کردن مردم ناامید کردن نسل جوان و نسل نو. بخصوص کسانی که امکانات مدیریتی یا امروز دستشونه یا دیروز دستشون  بوده، فرقی نمی کنه.


آنوقت نقش به قول فرنگی مآبها اپوزیسیون به خودشون می گیرند. کسانی که کشور در اختیارشونه یا در اختیارشون بوده اینها دیگه حق ندارن علیه کشور حرف بزنند


موشکاف: مموتی هم صاف و پوست کنده گذاشت کف دست عظما. ملاحظه بفرمایین چی میگه.


احمدی نژاد – بوشهر – 7 دی


اگه رهبری یه موقعی یه نظری داشت شما یه نظر د   یگه داشتی شما باید بمیری؟! پس چی؟ باید بری نظرت رو بگی دیگه. رهبری خودش میگه به من هم انتقاد کنین. گوش بده آقاجون . برا چی میگه به من هم انتقاد کنین.


موشکاف:‌ هاهاهاها. ملاحظه فرمودین؟! عظما میگه خفه بمیرین و خفقان بگیرین اما این یکی جوابشو میده که خفه نمیشم. هاهاها. اقتدار عظما رو می بینین؟! هاهاهاها. این عظما شیره اما شیر برنج! هاهاهاها. حالا ببینین شیخ فری چی گفته بود که عظما رو مگسی کرده.


آخوند روحانی -28 آذر96


همه ما شهروندیم، شاه نمی خواهیم، قانون می خواهیم، هر کس در این کشور هر مسئولیتی داره، بالاتر از قانون نیست»» /هیچکس حتی پیغمبر اسلام پیغمبر اسلام هم بالاتر از قانون نیست/ ما انقلاب کردیم که هیچکس بالاتر از قانون نباشه، همه باید مطیع قانون باشند/


موشکاف:‌ هاهاهاها حالا اینا به کنار ببینین این عظمای فلک زده چه بی قافیه از ریگان و ترامپ حرف میزنه. هاهاهاها.


رهبر انقلاب اسلامی با مقایسه ریگان از روسای جمهور سابق آمریکا با رییس جمهور فعلی این کشور گفتند: ریگان از ترامپ هم قوی تر بود هم عاقل تر بود. عملا هم علیه ما اقدام کرد و تهدید و هیاهو و او هنرپیشه بود و بازیگریش هم بهتر از این بود.


موشکاف:‌ هاهاهاها بهش میگه تو هم میتونی مثل ریگان برامون کلت و کیک بفرستی! هاهاها. یعنی مذاکره. هاهاهاها آن سبو بشکست و آن پیمانه ریخت. البته اگه به عظما باشه چون زورش زوره همیشه میخواد مذاکره کنه اما اون وریا میگن اول موشکی و تروریزمتو کنار بذار بعد بشینیم گپ بزنیم و واست زهر سرو کنم. هاهاها. بعله داستان به همین سادگیا نیست. فعلا خدانگهدار.


لطفا به اشتراک بگذارید: