دو بوکسور تیم ملی جوانان نیز از بازگشت به کشور سرباز زدند

بعد از پناهنده شدن رئیس فدراسیون بوکس در مسابقات اسپانیا ـ دو بوکسور تیم ملی جوانان نیز از بازگشت به کشور سرباز زدند ـ ۶آذر۱۴۰۱
بعد از جنجال های مربوط به رییس فدراسیون بوکس، دو ملی پوش بوکس جوانان هم به ایران بازنگشتند. آرین ساعد پناه و مرتضی ریگی دو ملی‌پوش بوکس جوانان ایران، اردوی این تیم در اسپانیا را در میانه مسابقات جهانی ترک کرده و به همراه سایر اعضا و مربیان به ایران برنگشتند.
اعزام تیم ملی بوکس جوانان ایران به مسابقات جهانی اسپانیا با حاشیه های فراوانی همراه بود. در میانه های مسابقات حسین ثوری، رییس فدراسیون بوکس ایران در اقدامی عجیب و دور از انتظار اعلام کرد به ایران بازنمی گردد.

حالا که صبح امروز اعضای تیم جوانان بوکس ایران به تهران بازگشتند، مشخص شد که دو بوکسور ایرانی هم در اسپانیا مانده اند و همراه با این تیم به ایران نیامدند!
از طرف دیگر شلیک مستقیم به بوکسور ملی‌پوش توسط مزدوران خامنه‌ای. رسانه‌های رژیم امروز به یک فقرهٔ دیگر از جنایت نیروی سرکوبگر انتظامی اذعان کردند. آنها نوشتند که روز ۱۸ اردیبهشت، در پارک پردیسان تهران، نیروهای گشت ارشاد خامنه‌ای قصد مزاحمت و بازداشت همسر رضا مرادخانی، ملی‌پوش بوکس را داشتند که با مقاومت مرادخانی روبه‌رو می‌شوند. آنگاه مزدوران ابتدا به‌صورت این زوج و نوزاد ۱۰ماههٔ آنها گاز فلفل پاشیده و سپس اقدام به شلیک مستقیم به رضا مرادخانی می‌کنند.

مرادخانی که سابقه چند دوره قهرمانی بوکس و عضویت در تیم فنرباغچه ترکیه را هم دارد، از ناحیه پا و شکم مورد اصابت ۴گلولة این مزدوران قرار گرفته است.
آرین ساعد پناه و مرتضی ریگی دو ملی‌پوش بوکس جوانان ایران، اردوی این تیم در اسپانیا را در میانه مسابقات جهانی ترک کرده و به همراه سایر اعضا و مربیان به ایران برنگشتند.


مطالب مرتبط
شروع جام جهانی ۲۰۲۲: اولین گل رو بچه‌های مهاباد زدن!
شلیک مستقیم به بوکسور ملی پوش توسط مزدوران خامنه‌ای
لطفا به اشتراک بگذارید: