موشکاف ۱۴بهمن۱۴۰۱ ـ وضع خراب عظما و اپیدمی گیجی در نظام

وضع خراب عظما و اپیدمی گیجی در نظام ـ موشکاف ۱۴بهمن۱۴۰۱
رئیسی جلاد ۱۳بهمن ۱۴۰۱:

از اول پیروزی انقلاب اسلامی توطئه و فتنه بسیار کردند، یک قلم آن ۸سال جنگ تحمیلی بود یک قلم آن جریان منافقین بود، ۱۷هزار شهید ائمه جمعه‌ای که به خاک و خون کشیده شدند، ۱۷هزار شهید. ، فتنه و بسیاری از توطئه‌هایی که برای توقف جریان انقلاب اسلامی انجام دادند.

در این ۴۴سال ببینید چه فتنه‌ها که نکردند، چه دشمنیها که انجام ندادند.

فکر می‌کردند با تحریم‌ها ما تولید مان ضعیف بشه نه تولید مان افزایش داره! فکر می‌کردند نمی‌توانیم نفت‌مان را صادر کنیم الآن ما میزان نفتی که صادر میشه میزان قابل توجهی است.

وقتی دیدند تحریم‌ها خنثی شد جنگ ترکیبی را آغاز کردند یک جنگ ترکیبی جنگ احزاب جنگ احزابی که همه در آن شرکت داشتند همه‌جانبه فکر می‌کردند در این جنگ ترکیبی بتوانند ملت بزرگ ایران را متوقف کنند دچار یأس کنند هم جنگ روانی جنگ رسانه‌یی جنگ شناختی و ادراکی جنگ اقتصادی جنگ سیاسی در همه حوزه‌ها با همه ظرفیت‌شان شروع کردند فتنه کردن، امروز شما می‌بینید در جنگ ترکیبی هم دچار شکست.

به ما دارند پیغام می‌دهند کشورهای بعضاً منطقه و اروپایی و جاهای مختلفی که نادرست عمل کردند بد عمل کردند جفا کردند به ما پیغام دارند می‌دهند که بیاییم در یک سطحی با هم سخن بگوییم در یک سطحی بیاییم با هم حرف بزنیم میشه با هم حرف بزنیم عجب! شما جفاهایی کردید جفایی کردید تصورتان این بود که می‌توانید کار را پیش ببرید

شما الآن در مسایل اقتصادی دارید فتنه‌گری می‌کنید کسانی که با ما مراودات دارند در سطح منطقه و در سطح جهانی دارید تهدیدشان می‌کنید وضعیت پول ملی ما را می‌خواهید تهدید بکنید می‌خواهید با ایجاد تورم‌های انتظاری در جامعه اخلال ایجاد کنید.


مطالب مرتبط
موشکاف ۱۲بهمن۱۴۰۱ ـ ناله‌های رئیسی سر قبر خمینی
آیا خامنه‌ای راه نجاتی دارد؟
لطفا به اشتراک بگذارید: