آفساید ـ قطعنامه کنگره آمریکا و واکنش‌های جنجالی از تهران تا لس آنجلس

قطعنامه کنگره آمریکا و واکنش‌های جنجالی از تهران تا لس آنجلس ـ در برنامه آفساید
رئیسی جلاد ۲۲بهمن ۱۴۰۱

ما امروز فقط جمع نشدیم که بیست و دو بهمن ۵۷ را گرامی بداریم آمدیم بگوییم بیست و دو بهمن۱۴۰۱ با حضور مردم با شکست دشمنان و با پیروزی جبهه انقلاب یک بار دیگر رقم خورده است.

این اعلام اعلام یک ۲۲بهمن دیگر است در تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی ببینید در این یک سال چه کردند دشمنان چه فتنه و توطئه‌هایی که انجام دادند

منافقین کوردل ۱۷ هزار نفر از مردم ما را به‌شهادت رساندند و بسیاری از مسئولان را به‌شهادت رساندند ائمه جمعه بزرگوار اعلام کردند منافقین را در لیست سیاه و در لیست تروریست‌ها و باعث شگفتی و تعجب است که دیروز کنگره آمریکا می‌آید منافقین را جریان تروریستی که همه عالم قبول کرده اینها تروریست هستند از لیست سیاه خارج می‌کنه به اونها میدان می‌دهد به اونها توجه می‌کند.

خودشان اعلام کردند فشار حداکثری مفتضحانه شکست‌خورده است.

وقتی دیدند که ملت بزرگ ایران پروژه تحریم‌های آنها را خنثی کرد وقتی کشور متوقف نشده در حال پیشرفت است دست به یک توطئه دیگر زدند پروژه آشوب و اغتشاش را کلید زدند تصور کرده‌اند با پروژه آشوب و اغتشاش می‌توانند کشور را دچار توقف کنند در این عرصه یک جنگ ترکیبی به راه انداختند جنگ سیاسی اقتصادی رسانه‌یی روانی ادراکی و شناختی در همه حوزه‌ها یک کار ترکیبی را رقم زدند.

در هسته‌یی ما در جایگاه مدعی هستیم و شما متهم ما تمام نظارت‌های آژانس بین‌المللی رو قبول کردیم سال‌ها نظارت وجود دارد پانزده بار آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اعلام کرده ایران هیچ‌گونه انحرافی در فعالیت‌های هسته‌یی ندارد اما شما کلاهک‌های هسته‌یی دارید شما بمب هسته‌یی دارید، شما در جایگاه متهم هستید و ما در جایگاه مدعی در مبارزه با تروریسم ما امروز در جایگاه مدعی هستیم.

در حقوق‌بشر جمهوری اسلامی ایران در جایگاه مدعی است و شما آمریکا و اقمارش در جایگاه متهم قرار دارید و باید به بشریت جواب بدهید چرا این‌قدر علیه حقوق انسان و حقوق‌بشر جنایت کردید.


مطالب مرتبط
آفساید ـ مزدور احسان کرمی و ماجرای وکالت و نمایندگی دادن به بچه شاه
واکنش رئیسی جلاد و امیرعبداللهیان از طرح کنگره آمریکا برای حمایت از تأسیس یک «جمهوری دموکراتیک» در ایران - (هک تلوبیون رژیم)
لطفا به اشتراک بگذارید: