موشکاف ۶فروردین ـ توپوزی دلاوران سیستان و بلوچستان به عظما در سال نو

توپوزی دلاوران سیستان و بلوچستان به عظما در سال نو ـ موشکاف ۶فروردین۱۴۰۲
موشکاف: سلام و صد سلام به همه شما رفقای عزیز و با مرام. عید شما مبارک. صد سال به از این سالها. این اولین موشکافی سال جدیده و قبل از هر صحبتی یه دست‌مریزاد جانانه تقدیم می‌کنیم به دلاورای سیستان و بلوچستان که سال جدید رو با یه توپوزی اساسی به عظما شروع کردن:موشکاف: عظما تو روز اول عید رفت تو مشهد از این قمپزها در کرد:

خامنه‌ای- مشهد- اول فروردین ۱۴۰۲

مردم به همه کسانی که در اغتشاشات اخیر تحریک شدند یا از اغتشاش تحریک کردن یا از اغتشاشات حمایت کردن ملت ایران به همه آنها سیلی زد.

موشکاف: اما بنازم به مردم سیستان و بلوچستان که در اولین جمعه و اولین فرصت با یه سیلی آتشین به بناگوش عظما دخلشو آوردن:


زاهدان می‌کشم می‌کشم آن که برادرم کشت- مرگ بر ستمگر
۰۱۱۸ تا ۰۲۱۴ سلطنت ولایت یکصد سال جنایت

موشکاف: عظمای حروم لقمه که تو سال گذشته تا تونسته بود مال و اموال مردم رو هپلی هپو کرده بود تو سال جدید هم نقشه‌ش اینه که با همون فرمون جلو بره.


خامنه‌ای- مشهد- اول فروردین ۱۴۰۲

بعضی عیوب هم در خود ما مردم است، اینها را هم باید برطرف کنیم، در بین ما مردم بعضی از عیوب وجود دارد که اتفاقاً مرتبط با مسائل اقتصادی است یکی‌اش اسراف است، ما اسراف می‌کنیم، آب را اسراف می‌کنیم، نان رو اسراف می‌کنیم، برق را اسراف می‌کنیم، گاز را اسراف می‌کنیم، مسرفانه عمل می‌کنیم.

موشکاف: ددددی دی دی! ای نابکار حروم لقمه! تو و سگ و سیله‌هات تو دزدی و اعدام اسراف نمی‌کنین! اما مردم تو نون و آب اسراف می‌کنن؟! همون مردمی که نونشونو از تو سطل زباله پیدا می‌کنن! همون مردمی که سه وعده غذاشونو کردن یه وعده، اما هموم پیدا نمی‌کنن؟!

حالا دو جمله هم از زبون خبیثی بشنوید که بعد از ان شاء‌الله درمانی و باید تراپی حالا به قمپز درمانی رو آورده:


آخوند رئیسی- ۲۹اسفند ۱۴۰۱

در سال اول دولت چند اتفاق مهم رقم خورد:

- یک شکست پروژه تحریم

-دو بهبود شاخصهای کلان اقتصادی

-و سوم افزایش اعتماد عمومی مردم

موشکاف: چهارتا جمله گفت پنج تاش دروغ بود. بیخود نیست که مردم بهش میگن شیش کلاسه دروغگو... خلاصه که رفقا... این برنامه‌ایه که عظما و سگ و سیله هاش تو سال جدید برای مردم ایران چیدن. اما برنامه مردم ایران برای عظما چیه؟ بببببببله... . هزار و چهارصد و دو... . پس می‌گیریم ایرانو. مرحمت زیاد رفقا.


مطالب مرتبط
موشکاف ۲۲اسفند۱۴۰۱ ـ عظما با دیدن خیابونای پر از شعار دنده عقب گرفت
خروش مرگ بر ستمگر در زاهدان
لطفا به اشتراک بگذارید: