موشکاف ۲۱ بهمن – نظام، سیلی خورده یا مشت و لگد؟!

✳⭕?موشکاف ۲۱ بهمن – نظام، سیلی خورده یا مشت و لگد؟!
?موشکاف: سلام! نمیدونم سری به فضای مجازی می زنین یا نه؟! یه مدت یه هشتکی راه افتاده بود به نام کلیشه-برعکس. مثلا میگفتن امروز نه ترافیک بود نه آلاینده ای تو هوا – کلیشه-برعکس. یعنی هم ترافیک بود و هم دود و آلایندة زیاد. هاهاهاها. البته آخوندا در اینجور حرف زدن ید طولایی دارن هاهاها فقط کلیشه برعکسشو نمیگن. هاهاهاها.
پیروزی‌های اخیری که انقلاب ما در برابر قدرت مدعی دروغگوی ظالم وحشی دارد، در همین مدت اخیر ما مرتب پیروز شدیم و آمریکا مرتب ازما سیلی خورده و ضربه خورده و ضربه دیده.
?موشکاف:‌ هاهاهاها. یه کلیشه برعکس بچسبونی تهش درست میشه. هاهاهاها. می گه اون چه مرتب داریم از منطقه وجهان می خوریم سیلی نیست، پس چیه؟ آپرگاته. هاهاهاها. نکنه حمله هوایی به مزدورای حامی بشار که اتفاقا مزدورای نظام هم اونجا بودن سیلی نبوده، کف گرگی بوده. هاهاهاها.
پاسدار مقدم فر مشاور سرکردة کل سپاه
باید مواظب نفوذی‌ها بود چه در عرصه امنیتی و چه سیاسی و چه فرهنگی و فکری، دلخوش کردن به قهر و اخم دشمن اشتباه است و باید از هرچه دشمن را به امیدواری می‌رساند پرهیز کرد و اندیشمندان ما باید توجه کنند که نباید دشمن را چه با قلم و چه با زبان امیدوار کرد.
?موشکاف: هاهاهاها. بالاخره کی سیلی خورده؟! که این طور به درون خودشون هم شک کرده هاهاهاهاها. به زبون اشهدش داره میگه اوضاع درامه! هاهاهاها. چون خبر داره که وزیر خارجه فرانسه گفته باید شبه نظامی های رژیم از سوریه دک بشن. میدونه انگلیسا گفتن با آمریکا در مورد توافق هسته ای همکاری میکنن. هاهاهاها. بعله. اینا سیلی نیست، مشت و لگده. هاهاهاها.
تلویزیون رژیم – 19 بهمن
معاون سیاسی وزیر خارجه با هشدار به غرب در بارة اجرا نکردن تعهدات برجامیش تاکید کرد یا برجام را به صورت کامل اجرا می کنند یا اینکه هیچ امکانی برای اصلاح برجام وجود نداره. عراقچی در باره تشکیل کارگروه آمریکا و اروپا در باره اصلاح برجام هم گفت که خبرهای ضد و نقیضی وجود داره اما یقینا بین اروپاییها و آمریکاییها مشورتهایی در جریانه. معاون وزیر خارجه با رد خبرها در باره باز شدن باب گفتگوهای دفاعی و منطقه یی ایران با غربی ها تاکید کرد سیاستهای هسته یی ایران ربطی به توافق هسته یی نداره.
?موشکاف:‌ هاهاهاها. بعله. از هر طرف نظام ولایتو گرفتن زیر مشت و لگد. از برجام و موشکی و منطقه ای و .... هاهاهاها. تازه این خارجیاش بود. داخلیاش که بدتر! هاهاهاها. با «مرگ بر خامنه ای» که این روزا تمام دیوارا رو پوشونده چیکار بکنن؟ هاهاهاها. فقط مونده اون مشت آخر که عظما رو ناکت اوت کنه. هاهاها. ایشالا به زودی. فعلا خدانگهدار. ✳⭕?

لطفا به اشتراک بگذارید: