موشکاف ۲۴ بهمن رفراندوم، گره گشا یا گرهی دیگر در کار نظام؟

✳⭕?موشکاف ۲۴ بهمن - رفراندوم، گره گشا یا گرهی دیگر در کار نظام؟
?موشکاف:‌ سلام! شیخ فری یه فیلی هوا کرد به نام رفراندوم! هاهاهاها. مراجعه به اصل ۵۹ قانون اساسی نظام یعنی همه پرسی! هاهاهاها. به نظرتون این فیله همینطوری میره آسمون یا اینکه رو سر کل نظام خراب میشه؟! هاهاهاها.
تلویزیون رژیم ۲۲ بهمن : آخوند روحانی
خیلی از مسائلی که ما امروز بعنوان مشکل در جامعه داریم در مسئله آزادی ها داریم در مسئله روابط اجتماعی داریم در مسئله سرمایه گذاری ها داریم عمل نکردن به قانون اساسی است قانون اساسی معیار ما است هر کی قانون اساسی رو قبول داره انقلابی ست ...
اگر در دو تا مسئله ما اختلاف نظر داریم جناح ها اختلاف دارند دعوا نداره شعار نداره صندوق صندوق آرا را بیاوریم طبق اصل 59 قانون اساسی هر چه مردم گفتند به اون عمل کنیم این ظرفیت قانون اساسی ما است
?موشکاف:‌ هاهاهاها. سر چی میخوای رفراندوم بذاری؟! هاهاهاها. سر موجودیت نظام ولایت فقیه؟ یا سر مقام موقت رهبری؟ هاهاهاها. این حنا دیگه رنگی نداره؟! ملت رای شونو دادن! یک کلام « مرگ بر خامنه ای و مرگ بر روحانی»‌هاهاهاها. اما همین افاضات بی مایة شیخ فری داغ شد. هاهاهاها.
سایت حکومتی مشرق ۲۲ بهمن - رضا سراج
فرار به جلو روحانی با رفراندوم
آقای روحانی از کدام بن بست صحبت می‌کند که برای برداشتن آن، نیاز به همه پرسی باشد؟ باید از ایشان پرسید؛ نظام به بن بست رسیده یا ایده مرکزی دولت شما در اعتماد و تعامل با آمریکا؟ آقای روحانی، این رفتار ناجوانمردانه است؛ صنعت هسته‌ای و هوا فضا را برای اعتماد سازی، متوقف کنید، اقتصاد کشور را معطل خارجی‌ها و نگاه به بیرون کنید، به مردم وعده پشتِ وعده بدهید و حالا که با بدعهدی و افزونه طلبی آمریکا مواجه شده‌اید؛ به جای پاسخگویی به مطالبات اقتصادی و معیشتی مردم، بخواهید با رفراندوم به جلو فرار کنید.سخنان روحانی درباره رفراندوم، یادآور موضوع خزانه خالی در مرحله آغاز مذاکرات است. این اظهارات، از یک سو آمریکا و اروپایی‌ها را به «فشار-مذاکره» برای مهار قدرت منطقه‌ای و موشکی ایران امیدوارتر کرد و از سوی دیگر، انسجام ملی را در معرض خطر قرار می‌دهد.
?موشکاف: هاهاهاها. یارو چه به دل گرفته! بپا رودل نکنی! هاهاهاها. آخه اگه نظام توان رفراندوم داشت که حال و روزش این نبود!‌هاهاهاها. شیخ فری هم از ترس همون مطالباتی که یه روزه به شعار سرنگونی رسید اینطوری هول شده. هاهاهاهاها. خواست از کار خودش گره گشایی کنه اما گره انداخت تو کار نظام. هاهاهاها.
عبدالله گنجی مدیرمسئول روزنامه جوان ۲۲ بهمن
این سیاست مدار قدیمی در سالروز انقلاب، رفراندوم اصل59 را توصیه کرد اما نگفت برای چه کاری؟
برای یک برجام دیگر،؟ برای همه چیزهایی که در بخش قبلی سخنش به عنوان افتخارات نظام یاد کرد؟این که یک مقام عالی کشور در روز پیروزی انقلابش
و آن هم در چهل سالگی، بن بست نمایی برای رفراندوم کند دارای کفایت سیاسی است؟
?موشکاف: هاهاهاها. اولا که نظام تازه شده ۳۹ ساله ،40 سالگی رم به خواب ببینین. هاهاها. ثانیا معلومه که یارو کلا هیچ کفایتی نداره. بخاطر همینه که ملت شعار میدادن «مرگ بر روحانی» هاهاهاها. القصه، این فیلی که شیخ فری هوا کرد، داره خراب میشه رو سر کل نظام به خصوص ولی فقیه نمره موقت که قرار بود تا رفراندوم ولی فقیه باشه. هاهاهاها. ✳⭕?

لطفا به اشتراک بگذارید: