موشکاف ۱۹ اسفند این روزا عظما تو یه کابوس دائمیه!

✳⭕?موشکاف ۱۹ اسفند - این روزا عظما تو یه کابوس دائمیه!


?موشکاف: سلام! این روزا عظما تو یه کابوس دائمیه! هاهاهاها. کابوس چی؟ کابوس سرنگونی! هاهاهاها. این کابوس استراتریکشه هاهاهاها. اما فعلا کابوس تاکتیکیش چیه؟ چهارشنبه سوری هاهاهاها بعله. چون می بینه این جا تاکتیک کاملاً در راستای استراتژیه. یعنی این چهارشنبه سوری با چهارشنبه سوریای سالای قبل یه فرق جدی داره، این که آتیشش رنگ قیامه هاهاهاها. گوش کنین ببینین چطوری آدرس میده:


خامنه ای ۱۷ اسفند


در همین چند ماه قبل از این, به قول خودشان در اتاق فکر -یعنی گروه‌های فکری ویژه- دُور هم نشستند, بحث کردند, تلاش کردند, برای جمهوری اسلامی برنامه‌ریزی کردند, زمان هم معیّن کردند, دی‌ماه, بهمن‌ماه, اسفندماه -یعنی همین ایّامی که من و شما در آن هستیم- که در دی‌ماه این کار را میکنیم, در بهمن این کار را میکنیم, در اسفند هم این کار را میکنیم, تا آخر سال هم بساط جمهوری اسلامی را جمع میکنیم.


?موشکاف: خب تا این جا دو تا آدرس داد چون اونی که تو اسفند اونم تو روزای باقیمانده از اسفند برا نظام خطرناکه همین چهارشنبه سوری آتشین و قیامیه دیگه. هاهاهاها. آدرس دومم آدرس اونایی بود که تو اتاق فکر پشت این داستانا از جمله همین چهارشنبه سوری هستن و فراخوان صادر می کنن.هاهاهاها بعدم نمره موقتشو به صحنه فرستاد تا کسایی رو که هنوز شک دارن منظور عظما چی بود، روشن کنه. گوش کنین:


[ چهارشنبه سوری ]


مسئله چهارشنبه سوری رو که ما اسلام مون سنت های ملی رو هیچوقت مقابله نکرده ولی تهدیدها را بهفرصتها تبدیل کرده , اونچه را که دشمن برای ما خط و نشان میکشد بنا بود ماه دی اون شورش رو به پا کردندبرای بهمن نقشه کشیده بودند برای اسفند هم نقشه دیگری کشیده بودند


?موشکاف: ملاحظه فرمودین. نمره موقت چطوری روشن می کنه که نگرانی عظما از چیه. البته همراه با یه عقب نشینی ذلت بار. تا سال گذشته اسم چهارشنبه سوری یم نجس بود. میگفتن چهارشنبة آخر سال. حالا نه تنها اسم می بره، بلکه می گه سنت ملیه. بنازم به این ملت و مقاومتش که چطور این آخوندا رو روی تخت حاکمیت ادب کرده. اما همون طور که گفتم نگرانی عظما عمیقتره. چطوری؟ ببینین:


خبرگزاری حکومتی ایسنا ۱۷ اسفند:


ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور


ما با وضعیت متفاوت‌تری از گذشته مواجهیم. این اعتراضات بسیار سریع و عموما در شهرهای کوچک گسترش یافت و خشونت در این اعتراضات بیش از همیشه بود. این اعتراضات عبور از همه جریان‌های سیاسی کشور بودعمده دستگیر شدگان این اعتراضات، افرادی فاقد سابقه امنیتی بودند و ۸۵ درصد این افراد زیر ۳۵ سال سن داشتند. در این راستا باید توجه داشت که ۷۰ درصد کشور زیر ۴۰ سال هستند.تا دیر نشده باید با دنیای مجازی مانند دنیای واقعی مواجه شویم و قانون و چارچوب هایی برای آن تعیین کنیم.اگر دچار برخی غفلت‌های راهبردی شویم و پدیده ها را دقیق نشناسیم و درست تحلیل نکنیم، امنیت، اجتماعی شده تبدیل به تهدید اجتماعی شده می شود.


?موشکاف: هاهاهاها. تهدید اجتماعی! می بینین چطوری می لرزه و هشدار می ده. اینم از عمق کابوس عظما. اما هنوز آدرس عامل اصلی کابوسهای عظما مونده که اینم سایتهای حکومتی می دن:


سایت حکومتی عصر ایران ۱۷ اسفند:


هدف: سقوط نظام


جریان هایی مانند سازمان مجاهدین خلق (منافقین) چهار دهه است که براندازی نظام را در دستور کار دارند و از هیچ کاری برای نیل به این مقصود دریغ نمی کنند.


آنها کارهای مخرب تر دیگری علیه نظام انجام می دهند تا نظام از درون متلاشی شود و فروبریزد. کار ویژه آنها ، آفت زایی درونی است.


?موشکاف: ب ب بعله! هاهاهاها. زد به خال. دستور کار ساقط کردن نظامه! بعله که من و جوونای قیام تو کانونهای شورشی آماده ایم تا علی الحساب تو چارشنبه سوری یه آشی واسه نظام بپزیم که دو وجب روغن روش باشه. هاهاهاها. عظما رم دعوت می کنیم به صرف این آش! هاهاهاها. فعلا خدانگهدار.

لطفا به اشتراک بگذارید: