موشکاف ۲۵آبان۱۴۰۰ ـ وقتی آبان میشه، نظام ولایت میره رو ویبره

وقتی آبان میشه، نظام ولایت میره رو ویبره ـ موشکاف ۲۵آبان۱۴۰۰

موشکاف: سلام و صد سلام تقدیم به همة دوستان با صفا و با مرام! وجودتونو گل بارون! ایشالا سرحال و شاد باشین!هاهاهاها. عرض کنم خدمتتون که وقتی آبان میشه، نظام ولایت میره رو ویبره. آخه آبان واسه نظام جیزه!هاهاهاها. اما این یارو آخوند نوروزی، گاف کرد و یه چرندیاتی راجع به قیام آبان گفت و بلا گفت.هاهاهاها. از سر تا پای نظام به لرزه افتاد که چه غلطی بود کردی!هاهاهاها.

شوخي باشد هم زشت است آقاي نماينده!

يکي از آن‌هايي که به مردم شليک کرد من بودم، ما کُشتيم. حالا چه کسي مي‌خواهد ما را محاکمه کند؟! طرف آمده بانک را آتش زده است و ما هم او را کُشتيم. چه کسي را مي‌خواهيد محاکمه کنيد؟ اين را نايب رئيس کميسيون قضايي و حقوقي مجلس مي‌گويد .. نوروزي … در پايان صحبت‌هايش مي‌گويد که «شوخي کردم». اما شوخي آن هم قشنگ نيست بماند که قبيح هم هست در آن ماجرا، “دِماي مسلمين” – ولو به فرمايش شما، بانک آتش زده باشند – برزمين ريخته شده است.

موشکاف: هاهاهاها. یارو مسئول کمیسیون قضایی استبل نظامه‌ها! از رو این یارو می‌تونین حدس بزنین که چه جونورایی تو استبل نظامن. هاهاهاها. رفقا! این موجودی که این حرفا رو زده، از طرفدارای دو آتیشة فیلترینگ هم هست. یه چرت و چولاهایی هم سر جنایت سپاه واسه ساقط کردن هواپیمای اوکراینی گفته بود. یعنی میخوام بگم یارو کلا یه فاز عقبه و حالیش نیست تو این اوضاع و احوالی که نظام داره، وقت این جنغولک بازیا نیست و واسش گرون تموم میشه.هاهاهاها.

نمک بر زخم آبان

برخی مسئولان …برخلاف الزامات وحدت ملی – نمکی نیز بر این زخم ملی می‌پاشند. روز گذشته مصاحبه یک نماینده مجلس دراین‌باره شوک‌آور بود؛ … بیش و پیش از آن دل خانواده‌های قربانیان را به درد آورد.

مطالب مرتبط

موشکاف ۲۴آبان۱۴۰۰ ـ خبیثی واسه کمبود بودجه‌اش لایحة دو فوریتی رو داد به استبل نظام

قیام آبان، یک نقطهٔ عطف در جنبش مقاومت ایران

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here