خبر تو خبر ـ  خامنه‌ای و عقب‌نشینی از حرفهای گذشته

خامنه‌ای و عقب‌نشینی از حرفهای گذشته ـ خبر تو خبر

نگاهی طنز به وضعیت نظام ولایت فقیه

اگر چه خمینی و جریان مذهبی ارتجاعی او توانستند انقلاب ایران را از مسیر خود منحرف و آن را مصادره به مطلوب خود کنند، اما از زمان روی کار آمدنشان انواع بی‌عدالتی‌ها را در حق مردم ایران روا داشته‌اند. وضعیت زندگی مردم را به چنان شرایط بی‌سابقه‌ای رسانده‌اند که خود این مردم کابوس رعب و وحشت رژیم شده‌اند. رژیم نسبت به آنچه اتفاق خواهد افتاد دائماً در ترس و اضطراب است، چرا که در طول این سالیان نتوانسته طعم آرامش و ثبات را به‌خاطر جوشش و غلیان مستمر جامعه ایران بچشد.

خامنه‌ای با آوردن جلاد بی‌سوادی به‌عنوان رئیس‌جمهور، خواست جلوی جوشش‌های اجتماعی را بگیرد تا در برابر قیام سرنگون‌کننده، سد ببندند، اما سرعت چشمگیر وخامت اوضاع در دو سال اول حکومت رئیسی آن‌چنان شد که وضعیت اقتصادی بسا از چند سال قبل از آن نیز بدتر شد؛ طوری که حتی نمایندگان دست‌چین مجلس این رژیم بر سر رئیسی جلاد فریاد می‌کشند که «دیگر نان را از سفره مردم برندارید». البته این ترفندها نه از سر دلسوزی برای مردم است بلکه ناشی از ترس از قیامهای بعدی و غرق شدن کامل کشتی ولایت فقیه است.

 

البته با وجود روند بد معیشتی و سرکوب و خفقان اجتماعی، خشم و انزجار مردمی هم نسبت به نظام پلید آخوندی بسا عمیق‌تر شد؛ به‌نحوی که در اثر کشته شدن دختر مظلوم کرد به‌دست کاربمزدان خامنه‌ای پلید در شهریور سال۱۴۰۱، جرقهٔ قیام شعله کشید و به قیامی توفنده و توده‌یی تبدیل گشت؛ قیامی که بعد از گذشت هفت ماه هم‌چنان ادامه دارد. مردم ایران در این قیام آشکارا اعلام کردند که خواهان سرنگونی رژیم ولایت فقیه و جایگزینی آن با حکومتی ملی و دموکراتیک هستند.

 

خامنه‌ای برای زهر چشم گرفتن از مردم و توده‌های بپا خاسته دست به اعدام یا مسموم‌سازی دختران مدارس در شهرهای مختلف ایران می‌زند.

 

مطالب مرتبط

خبر تو خبر ـ  تلاش خامنه‌ای برای روحیه دادن به بسیجیان ریزشی

خامنه‌ای برای بقای رژیمش آب در هاون می‌کوبد
لطفا به اشتراک بگذارید: