آینده ایران ـ تیک تاک

سناتور الس امپه – عضو سنای بلژیک

ایرانیان عزیز! شما سابقه مقاومتی ۵۰ساله را دارید. شما را تحسین می‌کنم. شجاعت شما را تحسین می‌کنم. خامنه‌ای، اگر صدای ما را می‌شنوی، گوش کن! شجاعت را نمی‌توان ساکت کرد. مطمئنم وقتی شما، مقاومت، به‌مردم می‌گویید برای آزادی و دموکراسی و برای خلاصی از شر دیکتاتور حاکم بر ایران می‌جنگید، بعضی‌ها می‌گویند این غیرممکن است. اما، می‌دانید، اینها همان کسانی هستند که تصور می‌کردند مقاومت پنج‌ماههٔ اوکراینی‌ها در برابر تهاجم روسیه غیرممکن است ولی مردم اوکراین مقاومت کردند. مردم موفق، غیرممکن‌ها را ممکن می‌کنند و شما هم می‌توانید و باید.

ما باید بدانیم که دیکتاتوریها همیشه مردم فقیر را و در ترس نگه می‌دارند، و بستگان آنها را می‌کشند و آنها خانواده‌ها را متلاشی می‌کنند. می‌دانم که شما ممکن است این‌را یک قدم کوچک بدانید، اما جهش‌های بزرگ با گام‌های کوچک شروع می‌شوند. امروز از «خانهٔ لیوز» دیدن کردم. این بیمارستانی بود که توسط دیکتاتور سابق آلبانی به شکنجه‌گاه تبدیل شده بود و به‌مدت ۴۴سال، مقاومت در برابر دیکتاتوری در آلبانی ادامه پیدا کرد و آنها پیروز شدند.

مطمئنم که مقاومت ایران هم پیروز خواهد شد. مطمئن هستم از شما به‌عنوان قهرمان یاد خواهد شد و هر اقدام کوچک مقاومت به‌یادگار خواهد ماند. خامنه‌ای! هر دیکتاتوری تاریخ مصرف دارد و تاریخ پایان مصرف تو نیز در حال نزدیک شدن است.

مطالب مرتبط

نظام در ته خط! ـ تیک تاک

پیام شخصیتها در کهکشان مقاومت ایران و ارتش آزادی، کوین مک‌کارتی، الس امپه، بن‌اونی آردلان، برنارد فورنیه و سسیل ریلاک

لطفا به اشتراک بگذارید: