حمله به خانم گوهر عشقی، مادر ستار بهشتی ـ قضاوت با شما

قضاوت با شما ـ حمله به خانم گوهر عشقی، مادر ستار بهشتی ـ ۳دی۱۴۰۰

نگاهی به ماله‌کشی تلویزیون آخوندها پس از حمله جنایتکارانه بسیجیان به مادر شهید ستار بهشتی

سرشکستگی از یک رفتار زشت! عنوان روزنامه حکومتی آرمان است که حمله به مادر شهید ستار بهشتی را یک «عمل ناجوانمردانه» و «ضداخلاقی و غیرانسانی» عنوان کرد و تلویحاً انجام این کار را به نظام و «صاحبان تریبون» (؟!) نسبت داد.

آرمان پیرامون حمله پادوهای نظام به خانم گوهر عشقی مادر شهید ستار بهشتی نوشت: حمله به خانم گوهر عشقی مادر مرحوم ستار بهشتی و مجروح کردن وی با هر قصد و نیت و توسط هرکس صورت گرفته باشد عملی شنیع و زشت و تأسف برانگیز است. این عمل ناجوانمردانه به قدری ضداخلاقی و غیرانسانی است که حتی اگر ساده‌ترین وجه آن را در نظر بگیریم باز هم از شناعت آن کاسته نمی‌شود.

آرمان زیر پوش کلمه اشرار و با زبان معکوس به سرکوب عریان و نهادینه‌شده در نظام آخوندی اعتراف کرد و افزود: چقدر اخلاق انسانی باید در جامعه سقوط کرده باشد که اشرار هم حداقل‌های معروف خود را رعایت نمی‌کنند و اینچنین مایه سرشکستگی اجتماع ما می‌شوند؟

اما این، ساده‌ترین وجه ممکن از صورت مسأله است، متأسفانه سوابق زیادی وجود دارد که عده‌یی با انگیزه‌های ارزشی دست به اقدامات خشونت‌بار می‌زنند و فکر می‌کنند که دفاع از اعتقادات و باورها هیچ حد و مرزی ندارد. بدتر از آن عده‌یی از صاحبان تریبون این رویکردها را خواسته یا ناخواسته، مستقیم یا غیرمستقیم تئوریزه و تشویق می‌کنند.

قتل‌های زنجیره‌یی و سربه‌نیست کردن چند تن از زنان خیابانی در کرمان تنها دو نمونه فاجعه‌بار از این رفتارهای ضدانسانی و ضدقانونی است که متأسفانه هیچگاه برخورد ریشه‌یی با آنها نشد (؟!) و هر بار که موضوعی این‌چنین پدید می‌آید ابهام‌ها و تردید‌ها و اشاره‌ها را به‌سوی خاصی هدایت می‌کند»

این روزنامه حکومتی نهایتا ترس واقعی خود را از افشای این جنایات بر ملا کرد و نوشت: «اگر در داخل کشور حساسیت لازم پیرامون آن صورت نگیرد انواع شبکه‌های ماهواره‌یی و کانال‌های اینترنتی از ماجرا عبور نمی‌کنند و بدترین برداشتها را به خورد خلق خواهند داد». 

مطالب مرتبط

پرخوران نجومی بگیر ـ مردمان نادار و گرسنه ـ قضاوت با شما

یادداشتی بر سوءقصد به‌جان مادر شهید ستار بهشتی