محاکمه حمید نوری از دژخیمان قتل عام۶۷ در سوئد با حضور کاردار سفارت رژیم ـ قسمت اول

محاکمه حمید نوری از دژخیمان قتل عام۶۷ در سوئد با حضور کاردار سفارت رژیم ـ قسمت اول ـ ۲آذر۱۴۰۰

انتقال ماکت زندان گوهردشت با راهرو مرگ و محل قتل‌عام از دادگاه دورس به دادگاه استکهلم

در ابتدای جلسه دادگاه استکهلم در روز سه‌شنبه رئیس دادگاه ده دقیقه تنفس اعلام کرد تا دژخیم و وکلای اوماکت زندان را از نزدیک ببینند

فوران وقاحت و شقاوت و دجالیت خمینی و خامنه‌ای ومنتهای کین توزی ضدمجاهدی در اظهارات دژخیم حمید نوری در نمایشنامه مبتذل و سناریوی دیکته شده توسط وزارت اطلاعات فاشیسم دینی

سینه چاک دادن دژخیم حمید نوری برای خمینی و جلاد ۶۷ رئیسی و برای جلاد اوین اسدالله لاجوردی و دژخیم قاسم سلیمانی و دفاع وی از رژیم جلادان و جنگ ضد میهنی و کشتار در کردستان

خودمون درخواست کردیم برویم کردستان برای جنگ با این گروهکهابا یکسری از دوستانم دو سال در کردستان شرکت کردم.

دژخیم حمید نوری: به خمینی در این دادگاه جسارت شد به رئیسی جسارت شد. این‌جا بود که من عکس‌العمل نشان دادم.

به دادستان لاجوردی جسارت شد به حاج قاسم سلیمانی جسارت شد. دنیای سنگینی روی سر من خراب شد هنگامی که به ایشان جسارت شد.

دژخیم نسل کشی و قتل‌عام۶۷ را «یک داستان خیالی و توهمی پوشالی و دروغین و غیر واقعی و ساختگی و جعلی» خواند.

و جنایتش را مسکوت گذاشت و به جای آن به شلاق‌کش کردن مسعود و مریم رجوی پرداخت.

مجاهدین در اشرف۳هم‌زمان با جلسهٔ دادگاه دژخیم در استکهلم

تظاهرات ایرانیان آزاده و بستگان شهیدان سربه‌دار فراخوان به محاکمه خامنه‌ای و رئیسی جلاد و اژه ای به جرم نسل کشی و جنایت علیه بشریت

روز سه‌شنبه ۲آذر دادگاه محاکمه دژخیم حمید نوری در دادگاه سوئد ادامه یافت این جلسه دادگاه به  اظهارات دژخیم حمید نوری به‌خاطر شرکت در قتل‌عام زندانیان سیاسی در گوهردشت اختصاص داشت. کاردار سفارت رژیم در این جلسه حاضر شد و به این ترتیب، رژیم سرانجام ناگزیر از قبول مسئولیت دژخیم گردید.

دژخیم حمید نوری:

در این دادگاه به افراد مختلفی از نظام توهین شده و خیلی بمن سخت گذشت. هر چه بمن بی احترامی شد سکوت کردم گفتن عباسی جنایتکاره وحشی است قاتل است جنایتکاره کلی حرف زدن در مورد قیافه من دماغ من را که نابود کردن از تک‌تک افرادی که در مورد دماغ من شکایت خواهم کرد. به افرادی که در این دادگاه نبودن بی احترامی شد به خمینی در این دادگاه جسارت شد به رئیسی جسارت شد این‌جا بود که من عکس‌العمل نشان دادم به سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی جسارت شد. دنیای سنگینی روی سر من خراب شد هنگامی که به ایشون جسارت شد شما نمی‌دانید بمن چه گذشت در این دادگاه تمام دست و پای من شروع کرد به لرزیدن وکیلان من دیدن به سر من چه آمد. به دادستان شهید اسدالله لاجوردی جسارت شد به خیلی افراد دیگه توهین شد.

دژخیم حمید نوری هم‌چنین نسل کشی و قتل‌عام۶۷ را «یک نمایشنامه و یک داستان خیالی و توهمی و پوشالی دروغین غیر واقعی ساختگی و جعلی» خواند.

دژخیم حمید نوری:

برای دفاعیه خودم یک اسم انتخاب کردم که کلمه به کلمه‌اش معنی داره برای هرچیزی یک اسم انتخاب کرده‌ام اسمش یک مقدار طولانی است به‌نام خودم نگاهی دیگر اما واقعی و واقع بینانه همراه با دلایل قوی و مدارک و مستندات معتبر درباره یک نمایشنامه و یا یک داستان سرتاسر خیالی و توهی و پوشالی. غیر واقعی ساختگی و جعلی و غیرمستند. به‌نام کشتار ۶۷ و یا قتل‌عام زندانیان سیاسی و یا اعدامهای سال ۱۳۶۷ در زندانهای ایران. از زبان یکی از افرادی که نامش بهر دلیلی در این پروژه و یا این داستان و نمایشنامه سرتاسر مضحک و مسخره و تهوع آور آمده است.

شکلک ها و نمایشهای مسخره نوری در حالی است که در دو هفته گذشته شهادتهای تکاندهنده مجاهدین در آلبانی ابعاد بسیار مهمی از این نسل‌کشی و نقش حمید نوری از جمله در راهروی مرگ و مشارکت مستقیم او در اعدامها برملا کرده است. از جمله اصغرمهدیزاده شهادت داد که حمید نوری را در سالن مرگ و در حال بردن زندانیان مجاهد برای اعدام و کشیدن صندلی از زیر پای آنها دیده است. این شهادتها با جزییات، البته جایی برای ادعای دژخیم مبنی بر این که هرگز در گوهردشت نبوده و در زمان قتل‌عام در مرخصی به‌سر می‌برده باقی نمی‌گذارد.

واقعیت این است که جنبش دادخواهی که از همان هفته‌های اول قتل‌عام توسط مقاومت ایران با مطلع کردن دبیرکل وقت ملل‌متحد از فتوای خمینی و ابعاد کشتار آغاز شد، از سال ۱۳۹۵ پس از انتقال مجاهدین از عراق به آلبانی با فراخوان و فعالیت‌های مستمر خانم مریم رجوی ابعاد جهانی به خود گرفت. این جنبشی بسیار فراتر از پرونده فقط یک دژخیم است و تا محاکمه همه سردمداران قتل‌عام ۶۷ از جمله خامنه و رئیسی بی‌وقفه ادامه می یابد.

دژخیم حمید نوری:

۸ سال ما دفاع مقدس داشتیم این سازمان از سال ۶۴ رفته در کشور عراق. در جنگ ایران و عراق ۲۰۰۰۰۰ ایرانی به‌شهادت رسیدند این مسأله مهمی است هرچی که من می‌گویم مستند است و هیچ حرف اشتباهی را نخواهم زد. اسم این سازمان به‌نام به‌اصطلاح مجاهدین خلق ایران ولی در تمام ایران هیچ‌کس این سازمان را به این نام نمی‌شناسه و همه ایرانیان می گویند گروهگ منافقین هر جا گفتم این گروهک منظورم همین سازمان است. و یا اگر به اشتباهی گفتم سازمان مجاهدین از ملت ایران عذر می خواهم.

در دادیاری که آمدم گفتند چی دوست داری صدایت کنی اونموقع بمن می‌گفتند عباس گفتم بمن بگید عباسی یکسری هم اسمم را می دانستند حمید هر کس هرچی دوست داشت من را صدا می کرد و زندانیان من را به اسم حمید عباسی می شناختند.

چند مطلب یادم رفته بود که الآن تکمیل می کنم دیدم چقدر حرفهام را اصلاً نزدم چند موضوع در رابطه با زندان اوین یادم رفت بگم که مهم بود.

گفتم پنج تا رئیس داشتم در طول مدت کاریم.

حاج آقای ناصریان از اواخر ۶۷ تا اواخر ۱۳۷۰ رئیس من بوده هر چه می گویم مربوط به زندان اوینه

شیخ پور از ۱۳۷۰ تا ۷۲ یا ۷۳ رئیس من بوده.

دوتا بجه‌ام که بدنیا آمدند در همان دادیاری زندان بود یادم رفته بود بگم اصل داستان همین است پسر من مهر ماه ۱۳۶۴ زمانی که در دادیاری اوین بودم بدنیا آمد حالا دخترم را توجه کنید دختر من هفتم مرداد ماه سال ۱۳۶۷ در تهران بدنیا آمد این تاریخ خیلی تو این دادگاه ازش یاد شده همون جمعه معروف هفتم مرداد که همین شاکیها سر امام جمعه‌اش با هم درگیرند اینقدر در این مورد حرف دارم صبر کنید دختر من ۷ مرداد ۶۷ روز جمعه بدنیا آمد در بیمارستان نجمیه تهران تا حالا هیچ جا نگفتم از آقای حداد قبل از این‌که اینها بدنیال بیایند مرخصی گرفتم چه مسأله مهمی که یادم رفت از بس دوتا وکیل با من حرف زدن یادم رفت.

من زمانی که زندان اوین کار می کردم رئیسم من را به ماموریت فرستاد از سال ۱۳۶۴ تا ۷۲ در زندان اوین در دادیاری کار می کردم در طول این مدت هشت سال حدوداً ۱۰ تا ۱۵ بار به سه تا زندان تردد کردم قزل‌حصار، رجایی شهر و قصر قرار شد هر چه می گویم اگر قبلاً تحریف با جعل شده توضیح بدم.

زندانی در ایران به‌نام گوهردشت نداریم این یک جعل تاریخیه این یک دروغه واقعیت نداره از همین چیزهاییه که در این سی و سه سال ساخته شده.

اصلا گوهردشت نداریم به ایران بگید زندان گوهردشت می‌خندند بهت من پسندیده نمی‌دانم که از من اسم گوهردشت بیاره. این همان حرفهایی است که می خواهم اولین بار بزنم هیجکس نمی دونه شهری به‌نام گوهردشت داریم درسته زندان زجایی شهر در شهر گوهردشت .

در سال ۶۰ ریسی جمهور ایران محمدعلی رجایی را شهید کردند همین سازمان و همین گروهک رجایی اهل کرج بود یا گوهردشت خبر ندارم مردم کرج به عشق این شهید رجایی اسم شهرشون رو عوض کردن شهری به‌نام گوهردشت دیگه نداریم زندانی به‌نام گوهردشت نداریم چرا می گویند گوهردشت چون دروغ می گن چون رجایی را کشتن بمب گذاشتن در ساختمان نخست وزیری و او و نخست‌وزیر ایران را تکه‌تکه کردن بعداً بیشتر توضیح می دم.

حالا چون این گروهک جنایتکار می خواهد اسم شهید رجایی را نیاره می گه گوهردشت.

مطالب مرتبط

شروع دادگاه دژخیم حمید نوری در استکهلم همراه با آکسیون در اشرف۳ و تظاهرات حامیان مقاومت در سوئد

شروع دادگاه دژخیم حمید نوری در استکهلم، همراه با آکسیون در اشرف۳ و تظاهرات حامیان مقاومت در سوئد